ОБЛАДНАННЯ Schneider Electric
Решение EcoStruxure Building Operation Рішення EcoStruxure™ Building Operation

Порівняння продуктів
Сервер Автоматизації

 Ціна: по запиту
 Рішення EcoStruxure™ Building Operation (раніше відоме як SmartStruxure™) надає доступ до інформації в потрібне вам місце і час і потрібним чином за допомогою привабливого інтерфейсу. Виконання поточних операцій стає значно легшим за допомогою сучасної маніпуляції перетягування, планування на календарній основі та складання звітів за один клік. Власні відкриті протоколи забезпечують свободу вибору правильного обладнання для вашої унікальної програми.
Основу системи складає Сервер Автоматизації (AS) - потужний засіб, здатний працювати як автономний сервер StruxureWare Building Operation, а також керувати модулями вводу-виводу і контролювати пристрої польової шини. У невеликих установках вбудований сервер автоматизації функціонує як автономний сервер StruxureWare Building Operation. Він монтується разом зі своїми модулями введення-виводу та займає зовсім незначну корисну площу. У середніх та великих установках функції управління розподілені між багатьма Серверами Автоматизації, які обмінюються інформацією протоколу TCP/IP.
 Маючи можливість керувати трафіком у вище-і нижчерозташованих сегментах системи, AS може спрямовувати дані безпосередньо до користувача або інших серверів на об'єкті. AS може виконувати численні керуючі програми, керувати локальними модулями вводу/виводу, аварійними сигналами та профілями користувачів, обробляти розклади та зареєстровані дані, а також обмінюватися даними по безлічі протоколів. Завдяки цьому більшість частин системи може функціонувати автономно та продовжувати роботу, навіть якщо буде порушено комунікацію або якщо окремі AS або інші пристрої підуть у режим «оффлайн».
 Однією з наріжних каменів рішення StruxureWare Building Operation є підтримка відкритих стандартів.
ЛОГИЧЕСКИЕ КОНТРОЛЛЕРЫ Schneider Electric Modicon M171/172 ЛОГІЧНІ КОНТРОЛЕРИ
Schneider Electric Modicon M171/172


Каталог обладнання

 Ціна: по запиту

 Нова версія MachineStruxure™ є комплексним рішенням для автоматизації установки, що поєднує в собі гнучку та масштабовану систему управління, готові до використання архітектури, ефективні інженерні розробки та комплексні послуги з модифікації та інженерної підтримки обладнання. Це рішення допоможе Вам вирішити завдання щодо покращення ефективності та продуктивності, а також забезпечить додаткові переваги ваших замовників протягом усього терміну служби обладнання.
 Серія логічних контролерів Modicon M171/M172 розроблена для керування дискретними та аналоговими входами/виходами. Ці пристрої пропонують різноманітні можливості підключення до різних комунікаційних мереж у системах управління будинками.
 Логічні контролери M171/M172 призначені для застосування, модифіковані під конкретні вимоги і розроблені для управління складними установками, що підключаються до систем управління будівлями:
 - Холодильні установки з повітряним/водяним охолодженням
 - Модулі, що встановлюються на даху будівлі
 - Теплові насоси
 - Прецизійні кондиціонери повітря
 - Насосні станції
 - Блоки компресорів
 - Модулі рекуперації тепла
СВОБОДНО ПРОГРАММИРУЕМЫЕ КОНТРОЛЛЕРЫ Schneider Electric TAC Xenta ВІЛЬНО ПРОГРАМОВАНІ КОНТРОЛЕРИ
Schneider Electric TAC Xenta


Лінійка обладнання
Інструкція Xenta 280,300,400
Каталог продукції
Каталог енергоефективних рішень

 Ціна: по запиту

 TAC Xenta - серія програмованих контролерів, сертифікованих LonMark® і призначених для управління невеликими, середніми та великими системами опалення, вентиляції та кондиціювання повітря.
 Серія контролерів TAC Xenta розроблена для застосування у відкритих системах та для інтеграції по мережі LonWorks®, що є промисловим стандартом комунікаційної мережі та підтримує широкий спектр систем, таких як системи контролю клімату (HVAC), системи освітлення та контролю доступу, інтегруючи все це в єдину мережу. Контролери TAC Xenta забезпечують створення відкритих, передових системних архітектур. І в той же час, вони підтримують стандартизовані мережеві технології, забезпечуючи гнучке керування системою та інтеграцію компонентів від різних виробників.
Датчики Schneider Electric TAC Xenta ДАТЧИКИ
Schneider Electric TAC Xenta


Каталог датчиків

 Ціна: по запиту