EN
ОБЛАДНАННЯ LIC CONTROL

Вільнопрограмований WEB контролер LIC CONTROL TSD-i309

Бінарні (безпотенційні) входи 8
Аналогові виходи 0-10В 4
Виходи відкритий колектор (DC12-24В) 16
Ethernet 10/100Mb 1
WiFi 2.4G/5G 802.11 b/g/n
Bluetooth BT5 +
Мережа MODBUS TCP 1
Мережа MODBUS RTU 1
Кількість вузлів MODBUS RTU 128
Шина даних I2C 1
Мережа OneWire 1
USB2 та Flash пам'ять для запису трендів+
Mini HDMI інтерфейс для монітора+
Програмне забезпечення під ОС Linux+
WEB - сервер +
Розмір плати (ДхШхВ) 110х72х20 мм
Контролер TSD-i309 побудований на базі одноплатного Linux-мікрокомп'ютера з 4-х ядерним Cortex-A53 процесором Allwinner H618 1.5GHz. Може бути застосований для керування системами опалення, вентиляції, кондиціювання, освітлення, сигналізації та ін. Також, може застосовуватися як багатофункціональний шлюз для конвертування та передачі інформації між різними стандартами та способами передачі даних. Наприклад, цей контролер може працювати як брокер (сервер) та клієнт MQTT, який з'єднується з іншими пристроями за Modbus RTU/TCP, DALI, KNX, DMX-512.
Висока швидкість процесора (1.5МГц) та пам`ять розміром до 4GB забезпечує можливість використання WEB-інтерфейсу для спостереження та управління процесами. Наявність популярних шин передачі даних ModBus, OneWire, I2C дозволяє використовувати безліч різноманітних датчиків температури, тиску, напруги, сили струму і т.д., бібліотеки яких знаходяться у вільному доступі в Інтернеті. Архітектура програмного забезпечення на ОС Linux дає можливість програмувати контролер дистанційно та забезпечує реальну багатозадачність. Програмується за допомогою величезної кількості Linux Open Source програмного забезпечення, якого, як Python, C, C++, Java, JavaScript, PHP, Go, Perl і т.д. Можна використовувати середовище програмування CoDeSys.

Задати питання, дізнатися ціну або залишити заявку ви можете через форму зворотнього зв'язку

WiFi модуль моніторингу та IR управління спліт-кондиціонерами

Призначений для дистанційного (WiFi) моніторингу стану спліт-кондиціонерів із можливістю керування ними через інфрачервоні (IR) команди. Додатково має релейний вихід для спліт-кондиціонерів, які обладнані входом для зовнішнього увімкнення/вимкнення. До модуля можна підключити датчик руху за допомогою якого можна автоматизувати увімкнення/вимкнення кондиціонера, наприклад, у переговорних кімнатах. На платі модуля встановлено датчики температури, вологості та атмосферного тиску повітря. Має можливість підключення кількох OneWire датчиків температури, наприклад для контролю температури на подачі та температури фреону на газовій та рідинній магістралях.
Модуль має свій WEB-інетрфейс і може з'єднуватися з іншими контролерами по HTTP та/або MQTT. Наприклад, може бути підключений Home Assistant через MQTT.
Може бути використаний як недороге рішення задачі моніторингу та управління безліччю спліт кондиціонерів в офісному центрі або для контролю роботи сплітів у серверних кімнатах Також підходить для керування окремими спліт-кондиціонерами у квартирах чи будинках.
Підтримує керування більшістю відомих кондиціонерів таких як DAIKIN, MITSUBISHI, SAMSUNG, HAIER, CHIGO, SONY, PANASONIC, FUJITSU, GREE, TOSHIBA, MIDEA, CARRIER, HITACHI та ін.
Розмір плати модуля (ШхГхВ) 71х76х25 мм. Живлення ~220В.

Задати питання, дізнатися ціну або залишити заявку ви можете через форму зворотнього зв'язку

ZigBee модуль CC2538 з підсилювачем CC2592 та підключенням по RS 485

Компактний модуль ZegBee CC2538 з підсилювачем CC2592, який поміщається в стандартний підрозетник і підключається до контролера за RS485. Це дозволяє розмістити модуль в безпосередній близькості до бездротових пристроїв, а контролер встановити в зручному для вас місці. Відстань між контролером та ZegBee модулем може досягати 1200 м.
Може бути використаний з контролерами TSD-i301, 302, 305, 307 або будь-якими іншими контролерами, які мають UART через RS485. Сумісний з Home Assistant.

Задати питання, дізнатися ціну або залишити заявку ви можете через форму зворотнього зв'язку

Wi-Fi модуль управління LED стрічками на 4 канали

Компактний модуль для дистанційного (бездротового) керування світлодіонними стрічками. Включає Wi-Fi контролер на ESP8266 і силовий модуль на MOSFET транзисторах. Невеликий розмір плат (58x52 мм) дозволяє розмістити їх у стандартний підрозетник. Може керувати включенням/вимкненням та яскравістю чотирьох 12В монохромних LED стрічок до 120Вт кожна або однією RGBW LED стрічкою. Контролер ESP8266 може бути запрограмований як WEB-сервер або MQTT-клієнт. У першому випадку управління відбуватиметься через WEB-сайт, запрограмований на ESP8266. У другому випадку в мережі буде потрібно MQTT-сервер і будь-який MQTT-брокер, наприклад MQTT-брокер для Android.
Додатково про способи керування LED освітленням можна почитати

Задати питання, дізнатися ціну або залишити заявку ви можете через форму зворотнього зв'язку

Вільнопрограмований WEB контролер LIC CONTROL TSD-i203

Бінарні (безпотенційні) входи 6
Аналогові виходи 0-10В 2
Релейні виходу, 5A 250VAC/30VDC 10
WiFi 802.11 b/g/n
Мережа MODBUS TCP 1
Мережа MODBUS RTU 1
Кількість вузлів MODBUS RTU 128
Шина даних I2C; 1
Мережа OneWire 1
WEB - сервер Є
Розмір плати (ДхШхВ) 107х88х59 мм
 Ціна контролера в зборі: 3300 грн, без ПДВ
 Ціна плати для самостійного складання
 з розпаяними SMD-елементами, ESP8266,
 без корпусу, реле та конекторів
1575 грн, без ПДВ
Контролер TSD-i203 побудований на базі мікроконтролера ESP8266. Може бути застосований для керування системами опалення, вентиляції, кондиціювання, освітлення, сигналізації та ін. Також може працювати в мережі MQTT як клієнт.
Зовнішнє підключення до контролера здійснюється за WiFi та/або Modbus RTU. Контролер може бути підключений до мережі WiFi як клієнт (STA) або може працювати як точка доступу (AP). На контролері може бути розміщений невеликий WEB-сервер, який дозволить використовувати WEB-інтерфейс для спостереження та управління процесами. Наявність популярних шин передачі даних ModBus, OneWire, I2C дозволяє використовувати безліч різноманітних датчиків температури, тиску, напруги, сили струму і т.д., бібліотеки яких знаходяться у вільному доступі в Інтернеті.
Програмується за допомогою Arduino IDE або Espressif SDK.

Інструкція користувача

Вільнопрограмований WEB контролер LIC CONTROL TSD-i307

Вільнопрограмований WEB контролер на ESP8266. Брокер, клиент MQTT
Бінарні (безпотенційні) входи 8
Аналогові виходи 0-10В 4
Виходи відкритий колектор (+12В) 8
Ethernet 10/100Mb 1
WiFi 802.11 b/g/n
Мережа MODBUS TCP 1
Мережа MODBUS RTU 1
Кількість вузлів MODBUS RTU 128
Шина даних I2C; 1
Мережа OneWire 1
WEB - сервер Є
USB та Flash пам'ять для запису трендів+
Програмне забезпечення під ОС Linux.+
Розмір плати (ДхШхВ) 107х88х59 мм
Вільнопрограмований WEB контролер на ESP8266. Брокер, клиент MQTT Контролер TSD-i307, як і попередня його версія TSD-i305 побудований на базі Linux-мікрокомп'ютера з 4-х ядерним процесором Cortex-A7 Allwinner H2+. Контролер оснащений системою на іоністорах для правильного вимкнення при зникненні напруги. Це значно підвищує його надійність за умов нестабільного живлення. Може бути застосований для керування системами опалення, вентиляції, кондиціювання, освітлення, сигналізації та ін. Також, може застосовуватися як багатофункціональний шлюз для конвертування та передачі інформації між різними стандартами та способами передачі даних. Наприклад, цей контролер може працювати як брокер (сервер) та клієнт MQTT, який з'єднується з іншими пристроями за Modbus RTU/TCP, DALI, KNX, DMX-512.
Висока швидкість процесора (1.2МГц) забезпечує можливість використання WEB-інтерфейсу для спостереження та управління процесами. Наявність популярних шин передачі даних ModBus, OneWire, I2C дозволяє використовувати безліч різноманітних датчиків температури, тиску, напруги, сили струму і т.д., бібліотеки яких знаходяться у вільному доступі в Інтернеті. Архітектура програмного забезпечення на ОС Linux дає можливість програмувати контролер дистанційно та забезпечує реальну багатозадачність. Програмується за допомогою величезної кількості Linux Open Source програмного забезпечення, якого, як Python, C, C++, Java, JavaScript, PHP, Go, Perl і т.д. Можна використовувати середовище програмування CoDeSys.

Інструкція користувача

Задати питання, дізнатися ціну або залишити заявку ви можете через форму зворотнього зв'язку

Вільнопрограмований WEB контролер LIC CONTROL TSD-i305

Вільнопрограмований WEB контролер на Orange PI Zero
Бінарні входи 8
Аналогові виходи 0-10В -
Виходи відкритий колектор (+12В) 7
Ethernet 10/100Mb 1
WiFi 802.11 b/g/n
Мережа MODBUS TCP 1
Мережа MODBUS RTU 1
Кількість вузлів MODBUS RTU 128
Шина даних I2C; 1
Мережа OneWire 1
USB та Flash пам'ять для запису трендів+
Програмне забезпечення під ОС Linux.+
WEB-сервер +
Вільнопрограмований WEB контролер на Raspberry PI Orange PI Контролер TSD-i305 побудований на базі Linux-мікрокомп'ютера з 4-х ядерним Cortex-A7 процесором Allwinner H2+. Може бути застосований для керування системами опалення, вентиляції, кондиціювання, освітлення, сигналізації та ін. Також, може застосовуватися як багатофункціональний шлюз для конвертування та передачі інформації між різними стандартами та способами передачі даних. Наприклад, цей контролер може працювати як брокер (сервер) та клієнт MQTT, який з'єднується з іншими пристроями за Modbus RTU/TCP, DALI, KNX, DMX-512.
Висока швидкість процесора (1.2МГц) забезпечує можливість використання WEB-інтерфейсу для спостереження та управління процесами. Наявність популярних шин передачі даних ModBus, OneWire, I2C дозволяє використовувати безліч різноманітних датчиків температури, тиску, напруги, сили струму і т.д., бібліотеки яких знаходяться у вільному доступі в Інтернеті. Архітектура програмного забезпечення на ОС Linux дає можливість програмувати контролер дистанційно та забезпечує реальну багатозадачність. Програмується за допомогою величезної кількості Linux Open Source програмного забезпечення, якого, як Python, C, C++, Java, JavaScript, PHP, Go, Perl і т.д. Можна використовувати середовище програмування CoDeSys.

Задати питання, дізнатися ціну або залишити заявку ви можете через форму зворотнього зв'язку

Вільнопрограмований WEB контролер LIC CONTROL TSD i30х

Вільнопрограмований WEB контролер на Raspberry Orange PI
Характеристика  TSD-i301   TSD-i302 
Бінарні входи 168
Аналогові виходи 0-10В -3+1
Виходи оптореле (350B, 0.1A) 16-
Виходи відкритий колектор (+12В) -8
Ethernet 10/100Mb 11
WiFi -802.11 b/g/n
Мережа MODBUS TCP 11
Мережа MODBUS RTU 12
Кількість вузлів MODBUS RTU 322x128
Шина даних I2C; 11
Шина даних Serial UART; 1-
Мережа OneWire 11
USB та Flash пам'ять для запису трендів++
Програмне забезпечення під ОС Linux.++
WEB - сервер ++
Вільнопрограмований WEB контролер на Raspberry PI Orange PI Контролер TSD i301 побудований на базі мікрокомп'ютера Raspberry Pi 2 (3,4). Також може бути використаний Orange Pi PC. Може бути застосований для керування системами опалення, вентиляції, кондиціювання, освітлення, сигналізації та ін. Також, може застосовуватися як багатофункціональний шлюз для конвертування та передачі інформації між різними стандартами та способами передачі даних. Наприклад, цей контролер може працювати як брокер (сервер) та клієнт MQTT, який з'єднується з іншими пристроями за Modbus RTU/TCP, DALI, KNX, DMX-512. Висока швидкість процесора (1.2МГц) забезпечує можливість використання WEB-інтерфейсу для спостереження та управління процесами. Наявність популярних шин передачі даних ModBus, OneWire, I2C, SPI, Serial UART дозволяє використовувати безліч різноманітних датчиків температури, тиску, напруги, сил струму і т.д. Архітектура програмного забезпечення на ОС Linux дає можливість програмувати контролер дистанційно і забезпечує реальну багатозадачність. Програмується за допомогою величезної кількості Linux Open Source програмного забезпечення, якого, як Python, C, C++, Java, JavaScript, PHP, Go, Perl і т.д. Можна використовувати середовище програмування CoDeSys.

Вы можете оріентовно розрахувати вартість системи автоматики з допомогою нашого ON-LINE КАЛЬКУЛЯТОРА

Інструкція користувача

Задати питання, дізнатися ціну або залишити заявку ви можете через форму зворотнього зв'язку

i2c релейний модуль розширення на 16 реле

16 channel i2c rele module
Построен на микросхеме MCP23017 и подключается по шине i2c;
Количество реле: 16;
Максимальная нагрузка на реле: 5A 250VAC/30VDC;
Размер платы (ДхШхВ): 107х88х59 мм;

По шине i2c подключается к микроконтролерам
Arduino, ESP8266, ESP32, STM32, Raspberry Pi и т.д.

 Ціна за запитом Зробити запит

i2c релейний модуль розширення на 4 реле + 4 бінарні входи

16 channel i2c rele module
Побудований на 2-х мікросхемах MCP23008 та підключається по шині i2c;
Кількість реле: 4;
Кількість бінарних (безпотенційних) входів: 4;
Максимальне навантаження на реле: 5A 250VAC/30VDC;
Розмір плати (ДхШхВ): 107х88х59 мм;

По шині i2c підключається до мікроконтролерів для Arduino, ESP8266, ESP32, STM32, Raspberry Pi і т.д.

 Ціна за запитом Зробити запит

Вільно програмовані контролери на STM32F103C8T6+W5500

16 channel i2c rele module
Характеристика  STM32-WEB1   STM32-WEB2 
Бінарні входи 219
Аналогові входи 0-10В 4-
Аналогові виходи 0-10В 4-
Виходи для реле (відкритий колектор+12В) 9-
Ethernet 10/100Mb 11
Шина даних I2C; 11
Мережа OneWire 11
WEB - сервер ++
Програмується у Arduino IDE. Наприклад, може використовуватися як віддалений клієнт MQTT для збору інформації (Безпотенційні бінарні входи, датчики температури OneWire, датчики вологості, тиску, якості повітря) та управління включенням та вимкненням пристроїв через реле з напругою котушки +12В.

 Ціна за запитом Зробити запит

Монітор параметрів повітря у приміщенні


CO2 meter СО2 монитор измеритель параметров воздуха
Призначений для моніторингу параметрів повітря у житлових приміщеннях – будинках, офісах, школах тощо. Вимірює вміст діоксиду вуглецю СО2, eCO2, забрудненість, температуру та вологість навколишнього повітря та передає дані на WEB-сервер. Переглянути актуальні значення вмісту вуглекислого газу CO2, температури та вологості навколишнього повітря можна з мобільного телефону або комп'ютера. Все обладнання монтується у два стандартні підрозетники у стіну. Зв'язок датчиків із WEB-сервером може здійснюватися через Modbus RTU чи WiFi. В останньому випадку до місця встановлення достатньо подати лише живлення.

WEB-сервер оперуючи отриманими даними про параметри повітря може керувати системами вентиляції, кондиціювання та опалення. Завдяки цьому можна суттєво знизити витрати енергії на вентиляцію та опалення та підвищити комфортність перебування людей.

Задати питання, дізнатися ціну або залишити заявку ви можете через форму зворотнього зв'язку

Потужний 4-х канальний підсилювач струму для світлодіодних стрічок (Р=1920Вт)

4-х канальный усилитель тока для светодиодных лент Напруга живлення LED стрічки: DC12~24V;
Кількість каналів посилення: 4;
Максимальний струм на один канал: 20А/канал;
Максимальна вихідна потужність: 960Вт(12В), 1920Вт(24В);
Керуючий вхід: 4 PWM сигнали, наприклад з DMX або Arduino контролера;
Захист по короткому замиканню та перевантаженню плавкими запобіжниками: 4 запобіжники 5А на кожен канал;
Захист по перегріву;
12 штирьових роз'ємів на кожен канал для швидкого підключення світлодіодних стрічок;
Потужні MOSFET транзистори з низькими втратами та мінімальним виділенням тепла;
Розмір плати (ДхШхВ): 195х93х45 мм;
Додатково про способи керування LED освітленням
можно почитати

 Ціна: 1900 грн. Зробити запит

Комплект обладнання для керування освітленням через мережу DALI.

управления освещением по сети DALI Працює з WEB контролером LIC CONTROL TSD i301.

У комплекті:
блок живлення на дві мережі DALI,
 Шлюз DALI, який включається до контролера TSD i301 через I2C;
 Блок бінарних входів на 16 груп для підключення механічних вимикачів.

 Ціна: за запитом
Технічні характеристики системи DALI:
 - Швидкість передачі: 1200 біт/с;
 - Максимальна довжина шини DALI до 300м;
 - Максимальна кількість пристроїв, підключених до однієї шини DALI до 64 шт;
 - 16 груп можуть бути налаштовані в одній мережі DALI;
 - До 16 сцен можуть бути налаштовані в одній мережі DALI.
Прокладку шини DALI можна вести поруч із силовим дротом або використовувати один кабель із двома додатковими жилами. Для прокладання шини DALI не потрібно дотримання полярності та спеціальної топології проводки, з'єднання можна проводити за всіма відомими типами - зірка, послідовне та комбіноване з'єднання. Двосторонній зв'язок дозволяє отримувати інформацію статусу баласту або драйвера DALI, а також стан світильника (увімкнено/вимкнено), рівень яскравості світильника (при димуванні), стан ламп і баластів світильників тощо
Додатково про засоби управління освітленням можна почитати

Станція вимірювання витрати стисненого повітря, газу чи пари.

Air flow meter. Станція вимірювання витрати стисненого повітря, газу чи пари.
Вимірювання здійснюється на звужувальному пристрої діафрагмового типу шляхом вимірювання перепаду тиску за допомогою високоточних цифрових датчиків тиску Honeywell. Контролер відображає дані щодо витрати повітря та тиску в магістралі через WEB-інтерфейс у стандартному браузері. Вся інформація записується на згадку і може бути переглянута у будь-який час. Використовує контролер TSD i301. Пропонується як недорога альтернатива існуючим вимірювальним станціям і дозволяє вести облік витрат із складанням протоколу для стисненого повітря, пари або газу на великих діаметрах (D>50 мм) та тисках до 10 Бар.

Докладніше станції вимірювання витрати стисненого повітря можна почитати

 Ціна: за запитом

WEB монітор параметрів електричних мереж TSD-i107C.

AWEB монитор параметров электрических сетей  Вимірювальних струмових входів (5А, AC/DC) - 7 шт;
 Вимірювальних входів за напругою (220В, AC) - 3 шт;
 Вимірювання струмів, напруги, потужності повної, активної та реактивної з частотою 16 кГц;
 Виведення результатів вимірювання через WEB-інтерфейс та архівування на SD карті пам'яті;
Додатково про вимірювання параметрів електричних мереж можна почитати

 Ціна: за запитом

Універсальний сенсорний кімнатний пульт управління - термостат.

Універсальний сенсорний кімнатний пульт управління - термостат
Підключається до WEB контролера LIC CONTROL TSD i301 через мережу MODBUS. При необхідності можливе підключення через WiFi. Як основу для цього універсального пульта використовується смартфон. За потреби можна застосувати планшет. Це дозволить збільшити розмір екрана до 10". Забезпечує вимірювання поточної температури та вологості у приміщення та можливість управління кліматичними системами, системами освітлення, сигналізації та озвучування.

 Ціна: за запитом

TSD-iFCU1D Зональний контролер для фанкойлів DAIKIN

Modbus Зональный контролер для фенкойлов DAIKIN  Дозволяє інтегрувати управління фенкойлом у BMS (Smart House) через мережу ModBus
 Призначений для фенкойлів DAIKIN, моделі:
  FWG05AATNMV1
  FWG08AATNMV1
  FWG11AATNMV1
  FWG05AAFNMV1
  FWG08AAFNMV1
  FWG11AAFNMV1
 Детальні характеристики можна отримати за запитом
 Ціна: за запитом
Інструкція користувача

Безперебійне джерело живлення для контролерів TSD-iUPS.

безперебойный источник питания raspberry orange pi Напруги живлення: 12.0В, 5.0В, 3.3В;

Забезпечує безперебійне живлення контролерів з подальшим коректним вимкненням через подачу на контролер команди вимкнення через дискретний вихід або через мережу I2C. Передає в контролер інформацію про стан батареї та напругу живлення.

Логіка джерела живлення забезпечується контролером Arduino Pro Mini. Батарея Li-Ion 18650. Заряд Li-Ion батареї здійснюється контролером заряду STC4054.
Докладніше про блок живлення можна почитати

 Ціна: за запитом

Джерело живлення з можливістю підключення блоку батарей TSD-iPWR

Безперебійне джерело живлення raspberry orange pi

 Напруження живлення: 12.0В, 5.0В, 3.3В;

 Ціна: за запитом

Блок розширення 1WIRE мереж для WEB контролера LIC CONTROL TSD-i3xx

Блок расширения ONE WIRE
 Кількість додаткових мереж 1WIRE - 4 шт;
 Підключається до контролера через I2C;

 Ціна: за запитом

Релейний блок розширення виходів DR-M8S10A для WEB контролера LIC CONTROL TSD-i3xx


 Релейні виходи (350B, 10A) - 8 шт;
 Підключається до контролера через OneWire;

 Ціна: за запитом

Блок розширення бінарних (цифрових) входів DR-M16D для WEB контролера LIC CONTROL TSD-i3xx

Блок расширения бинарных (цифровых) входов
 Бінарні (цифрові безпотенційні) входи – 16 шт;
 Підключається до контролера через OneWire;

 Ціна: за запитом

Блок розширення аналогових входів для WEB контролера LIC CONTROL TSD-i3xx

Блок расширения аналоговых входов
 Аналогові входи (0-10B) - 4 шт;
 Підключається до контролера через Ethernet;

 Ціна: за запитом

Блок розширення струмових входів для WEB контролера LIC CONTROL TSD-i3xx

Блок расширения токовых входов
 Токові входи AC/DC (0-5А)- 4 шт;
 Підключається до контролера через Ethernet;

 Ціна: за запитом

Блок розширення аналогових виходів DR-M8Y для WEB контролера LIC CONTROL TSD-i3xx

Блок расширения аналоговых выходов
 Аналогові виходи (0-10В 12 біт) - 8 шт;
 Підключається до контролера через i2c;
 Має додатковий вихід для окремої мережі OneWire;

 Ціна: за запитом
Ви можете прикинути вартість системи автоматики за допомогою нашого ON-LINE КАЛЬКУЛЯТОРУ