EN
ПРИКЛАДИ ЗАСТОСУВАННЯ АВТОМАТИКИ LIC CONTROL
Однією з основних проблем, що виникають при побудові систем диспетчеризації та централізованого управління безліччю локальних інженерних систем великих будівель та споруд є наявність великої кількості різних протоколів управління та передачі даних інженерного обладнання.
Пропонуємо недорогий та універсальний програмований мультипротокольний шлюз, який підтримує такі стандарти та протоколи передачі:
● Modbus RTU ● Modbus TCP ● BACnet
● KNX ● DALI ● DMX-512
● HTTP(s) ● OneWire ● i2c
● RS485 ● RS232 ● UART
Шлюз також оснащений:
● бінарними та імпульсними входами;
● релейними виходами;
● WEB-сервером для моніторингу та керування;
● системою реєстрації бази даних, яка може зберігатися як на USB Flash Drive так і на зовнішньому USB-диску.
Опціонально можуть бути встановлені:
● PWM входи та виходи;
● енергонезалежні лічильники для імпульсних витратомірів;
● аналогові входи та виходу 0-10В;
Автоматизація інженерних систем будівлі із застосуванням управління освітленням за протоколом DALI. Забезпечує недороге вирішення питання автоматизації керування великою кількістю груп освітлення будинку, офісу, магазину, промислового підприємства або складу з можливістю дистанційного контролю через Інтернет із комп'ютерів, планшетів або смартфонів. Може працювати з ОС Windows, Mac OS, Android, Linux. Враховуючи той факт, що більшість якісних драйверів сучасних LED світильників підтримують протокол DALI, цей варіант управління освітленням стає найзручнішим. Всі драйвери за допомогою протоколу DALI забезпечують димування LED світильників.

Спосіб диспетчеризації управління існуючою системою вентиляції та кондиціювання чиллер-фанкойл.
Раніше встановлені настінні термостати фанкойлів підключаються по Modbus до WiFi контролерів на базі ESP32. Таке рішення дозволяє об'єднати управління всіх фанколів у єдину мережу системи диспетчеризації будівлі. Для розширення функціоналу, до WiFi контролерів на базі ESP32 підключені датчики температури, вологості, тиску та вмісту вуглекислого газу СО2. Це дозволяє більш точно контролювати мікроклімат у приміщенні та знижує витрати енергоресурсів.

Принципова схема автоматики керування припливною установкою з роторним рекуператором на базі контролерів Modicon M172 та регуляторів частоти Altivar фірми Schneider Electric

● Керування кожною окремою інженерною системою, чилерами, припливними установками, котлами здійснюється за допомогою незалежних, вільно програмованих контролерів LicControl.
● Контролери мають вбудований WEB-сервер, який дозволяє дистанційно керувати роботою кожної системи.
● Усі контролери об'єднуються в єдину мережу за допомогою промислового протоколу зв'язку Modbus-TCP.
● За допомогою центрального WEB-контролера здійснюється взаємна координація роботи всіх систем та архівування даних із датчиків у системі.

Перейти на сторінку з прикладом WEB-сервера управління кліматичними системами фітнес-центру.

Принципова схема бюджетної автоматики управління системами опалення, вентиляції та освітлення котеджу на обладнанні

У кожній кімнаті встановлено настінні сенсорні WiFi термостати. Вони вимірюють температуру, вологість повітря у приміщеннях та утримання СО2, що дає можливість точного керування джерелом тепла – котлом та/або тепловим насосом, геліосистемою а також системою вентиляції та кондиціювання. Це суттєво знижує витрати енергоносіїв та підвищує комфортність перебування. З цих сенсорних термостатів також управляється система внутрішнього і зовнішнього освітлення і система сигналізації.

WEB-інтерфейс бюджетної автоматики управління системою опалення котеджу на обладнанні

Тренды на WEB-интерфейсе автоматики отопления коттеджа контроллеры raspberry orange pi Тренди на WEB-інтерфейсі бюджетної автоматики управління системою опалення котеджу на обладнанні

автоматика управления системами отопления, вентиляции и кондиционирования WEB-інтерфейс автоматики управління системами опалення, вентиляції та кондиціонування котеджу на обладнанні Schneider Electric Xenta511.

Система автоматики керування газовим котлом та системою опалення котеджу на контролерах
У кімнатах встановлюються недорогі сенсорні теромтстати BAC-1000, які з'єднуються з контролером по мережі ModBus. Для реєстрації температур використані датчики температури OneWire DS18B20. Управління виконавчими пристроями – через електромагнітні реле 12В. У контролері крім виконуючої програми є також і WEB-інтерфейс, який дозволяє дистанційно керувати системою опалення. Запис даних про роботу системи здійснюється на зовнішній USB-накопичувач у вигляді стандартної бази даних. Всі дані можна подивитися як через вбудований WEB-інтерфейс так і по мережі через інші програми для перегляду баз даних.

Автоматика управления системой освещения коттеджа Автоматика управління системою освітлення котеджу на контролерах

Забезпечує недороге вирішення питання автоматизації управління 16 групами освітлення офісу, квартири, будинки.
Дозволяє реалізувати централізоване керування з необмеженої кількості вимикачів без прохідних вимикачів або імпульсних реле. Також за допомогою цього контролера можна керувати освітленням через Інтернет з комп'ютерів, планшетів або смартфонів. Може працювати з ОС Windows, Mac OS, Android, Linux.

Автоматика управления системой освещения по протоколу DALI Автоматика управління системою освітлення за протоколом DALI.

Забезпечує недороге вирішення питання автоматизації управління великою кількістю груп освітлення офісу, промислового підприємства або складу з можливістю дистанційного контролю через Інтернет із комп'ютерів, планшетів або смартфонів. Може працювати з ОС Windows, Mac OS, Android, Linux.

Intesis Box LON WORKS Raspberry Pi Orange Pi Linux Застосування шлюзу Intesis Box для розширення можливостей автоматики на базі мереж LON WORKS.

Забезпечує вирішення питання з'єднання обладнання на базі мереж LON WORKS (наприклад TAC Xenta) з обладнанням LicControl. Це дозволяє нарощувати кількість входів/виходів та з'єднувати з іншим обладнанням, яке працює на протоколах ModBus, I2C, SPI, OneWire, DALI. Таке рішення також дозволить вивести керування наявною мережею LON WORKS в Інтернет.

Автоматизация управления процессом подогрева воды на технологической линии Автоматизація керування процесом підігріву води на технологічній лінії.

Забезпечується керування підігрівом технологічної води у чотирьох незалежних контурах з дистанційним керуванням та моніторингом процесу через персональний комп'ютер, планшет чи смартфон. Для отримання даних із датчиків тмерератури в ємностях, які знаходяться на значній відстані від щита автоматики, використаний модуль Ethernet Extender OneWire, який передає дані із температурних датчиків OneWire по мережі Ethernet. Може працювати з ОС Windows, Mac OS, Android, Linux.

схема мониторинга работы мощных компрессоров Моніторинг електричних параметрів роботи потужних компресорів з керуванням

Ця система постійно проводить вимірювання споживаних компресорами струмів та електричної потужності. Також враховується співвідношення активної та реактивної потужності. На підставі отриманих даних та інформації про тиск у головному ресивері здійснюється включення/вимкнення компресорів відповідно до програми оптимізації витрат електроенергії та рівномірності завантаження компресорів.
Поточна інформація про тиск, включені компресори, повну, активну та реактивну потужність через WEB інтерфейс відображається на комп'ютері в диспетчерській або будь-якому іншому комп'ютері, смартфоні або планшеті, який підключений до однієї мережі з контролером.