БЕЗПРОВІДНИЙ ТЕРМОСТАТ ІЗ BLUETOOTH ТЕРМОМЕТРА
MIJIA XIAOMI

Якщо виникає необхідність встановлення системи контролю мікроклімату в приміщеннях, обов'язково потрібно вимірювання температури та вологості повітря. Як правило, робиться це за допомогою настінних термостатів, які можуть бути дротовими або бездротовими. Перевагою провідних термостатів є те, що вони зазвичай дозволяють отримувати точні значення поточної температури і вологості повітря у приміщеннях. Ця інформація буде корисною для нормального функціонування алгоритму управління виконавчими пристроями, що регулюють мікроклімат у приміщеннях. Наприклад, клапан регулювання подачі теплоносія (гарячої води) в опалювальні радіатори або клапан регулювання подачі крижаної води фанкойли, або припливні установки системи вентиляції та кондиціювання.

Безпровідні термостати, як правило, передають тільки команду ВКЛ/ВИМК. Отримати в цьому випадку поточне значення температури та вологості неможливо. Це значно знижує якість регулювання мікроклімату. При побудові центральних систем диспетчеризації для контролю мікроклімату в багатьох приміщеннях, наприклад, в офісному центрі, бездротові теромостати ВКЛ/ВИМК непридатні.

Ми пропонуємо використовувати як бездротові термостати, які можуть передавати поточне значення температури та вологості Mijia Xiaomi Bluetooth Thermometer Hygrometer

XIAOMI Mijia Bluetooth Thermometer

Зчитування даних з термометра Mijia Xiaomi з подальшою передачею їх у систему управління мікрокліматом зручно проводити за допомогою контролера з урахуванням модуля ESP32-WROVER. ESP32-WROVER це потужний високопродуктивний модуль загального призначення з вбудованим мікроконтролерним ядром та з підтримкою стандартів зв'язку Wi-Fi+BT+BLE, призначений для широкого ряду додатків із економічним енергоспоживанням.

Модуль ESP32-WROVER має бути розташований у радіусі до 10м від термометра Mijia Xiaomi Bluetooth та з'єднується з ним по Bluetooth. Дані отримані з термометра потім WiFi або Modbus передаються до контролера управління системою мікроклімату.

Беспроводный термометр XIAOMI Mijia ESP32-WROVER

Модуль ESP32-WROVER має достатній обсяг пам'яті та продуктивності, щоб працювати як контролер управління мікрокліматом та/або WEB-сервером. Таким чином, ми отримуємо недорогу, просту та універсальну систему для контролю мікроклімату в приміщенні з можливістю диспетчеризації та дистанційного керування зі смартфона або комп'ютера. Завдяки Bluetooth, термометр Mijia Xiaomi можна розташувати у зручному для вас місці без необхідності прокладання проводів, що особливо актуально у разі, якщо він встановлюватиметься після закінчення ремонту та оздоблювальних робіт.

Задати питання або залишити заявку ви можете через форму зворотнього зв'язку